Höstblotet logo

Anmälda

Följande personer är anmälda och bekräftade:

Namn Titel
Adam Ekblom
Adam Varg Barvesten Tekniktjänsteman
Adam Wojcik
Agnes Andersson
Agnes Hedengren
Aino Vanhakartano
Albin Fransson
Albin Lundholm Klubbtjänsteman
Alexander Mjöberg
Alexandra Andersson
Alexandra Gäddnäs Novischamiral, Festmästare Emerita
Alexandra Högborg Körtjänsteman
Alexia Petrini
Alfred Pålsson Höök
Alice Fredrikson
Alice Idéhn Vice Ordförande, Kuratorskollegiet
Alice Sandström
Alva Malmstedt
Alva Tangfelt
Amanda Björkengren
Amanda Persson
Anders Sjöberg
Andreas Håkansson Källarmästare Emeritus
André Krisping
Andrew Barrett
Anna Dul
Anna-Lotta Persson Kassör Sällskapet Herulerna, ProQurator Emerita
Anna Svensson Melin Proinspektor
Annelie Johnsinius Barmästare Emerita
Annie Fingal
Anton Castelius
Anton Renman Förste kurator, Snerikes Nation
Aodhan Barrett
Arita Halili Kårordförande, Samhällsvetarkåren
Aron Ekelin Husförman
August Carlsson
Ava Baghchesara
Axel Åkeson
Axel Carlsson
Axel Chälä Sandell Ordförande för Finlandsvenska lärarstuderandes förening i Åbo, Chefredaktör för Statsvetenskapliga Klubben vid Åbo Akademi r.f.
Axel Emilsson Notarie
Axel Lindberg Månbas, Humanistiska och Teologiska Studentkåren
Bea Grahn
Beata Jakobsson
Beatrix Cordes
Ben Jorgensen Festmästare Emeritus
Björn Id Källarmästare Emeritus
Björn Johnson Qurator Emeritus
Carl Boklund Kårstyrelseledamot, Teknologkåren
Carl Eppens
Catarina Leite
Cesar Kouthoofd Muldin
Christian Håkansson
Christina Herbst Ordförande, MUR MMV, Svartklubbenförman Sydskånska Nationen
Clara Holmberg Senior Emerita
Constantin Jungkind
Cornelia Andersson Vice kårordförande med utbildningsansvar, Humanistiska och teologiska studentkåren
Crina Tudor
Dana Lüdemann
Daniel Kraft
Daniel Magdalinski
Daniel Mikkola
David Ahlstrand Notarie Emeritus
Desirée Halvarsson
Ebba Elander
Ebba Nikolic Kajrup
Eddie Fernberg
Elias Larsson
Elin Bengtsson
Elin Ed
Elin Fivelsdal
Elin Jakobsson
Elin Öberg
Elin Persson
Elin Sandström
Elin Sandvik
Elin Stemme
Elisabeth Davidsson
Elisa Martiskainen
Elise Karlsson Faudot Vice ordförande, Lunds naturvetarkår
Ellen Blendberg Randau ProQurator Social Emerita
Ellen Grevåker
Elliot Borgstrand
Elsa Brandt Källarmästare Emerita
Elsa Rinne Ordförande Emerita, Åbo nation
Elsa Sjöblad Festmästare Emerita, Vaktchef
Emelie Karlsson
Emelie Kjell
Emelie Staffas Qurator Emerita
Emelie Wahlström Valberedare Emerita
Emilia Olsson Pubmästare
Emil Wåreus
Emma Eriksson Köksmästare, ProQurator Social Electa
Emma Hessel Tredje kurator, Snerikes Nation
Emma Larsson ProQurator Social Emerita
Emma Österlind Festmästare Emerita
Emmy Karlsson
Emmy Molin
Emmy Rahbek Layoutförman, Hallands Nation
Emmy Svensson
Erica Elgcrona
Eric Blendberg Randau ProQurator Emeritus
Eric Sarkar Nilsson Redaktör Emeritus
Erika Engström
Erik Ödmann Barmästare, Snerikes Nation
Erik Ottander Notarie, Hallands Nation
Erik Wogén
Eugene-Alexander Johanson
Evelina Hagström
Fanni Végvári
Fanny Stevenhag Qurator Emerita
Felicia Johansson Internationell fadderkoordinator, Lunds Universitet
Filippa Elvelind
Filippa Rönnestam
Filippa Wieselgren Qurator Emerita
Filippa Wirmén
Fredrik Kjölhede
Fredrik Olsson Källarmästare Emeritus
Fredrik Strandin Källarmästare Emeritus
Fredrik Welander-Gröön Ordförande, Sällskapet Herulerna
Freya Dastoor
Frida Böckman
Frida Mäkelä
Gabriella Bryngemark
Gabriel Sturk PR-tjänsteman Emeritus
Gustav Ekström Ordförande, LUS
Gustav Lilja Senior Emeritus
Hanna Dagsgård Edil, Akademiska Föreningen
Hanna Forsbrand
Hanna Gyllander Sports ambassador, ESN
Hanna Hesser Nordin
Hanna Jonson Styrelseledamot, Teknologkåren vid LTH
Hanna Rikardsdotter
Hanna Sjö
Hanna Thormé
Hannes Brattgård Husförman Kristianstads nation, Huskassör em. Kristianstads nation, Ordförande em. Kuratorskollegiet, PQe em. Kristianstads nation
Hans Schiemann Vice Ordförande Emeritus, LUNA
Harald Bäcklund
Hedda Dahlén Liedgren
Henrietta Kulleborn Balgeneral, LUPEF
Henrik Ihrfelt
Henrik Paldán Huvudansvarig för utbildningsfrågor, TLTH
Henrik Persson Qurator Emeritus
Hilde Gunnink
Hugo Dacasa Pereira
Hugo Härmark
Ida Bohm
Ida Bronner Thelin
Ida Eriksson
Ida Kortz
Ida Lång
Ida Lunga Ordförande emerita, Lunds naturvetarkår
Idun Palmgren 1Q, Smålands nation i Uppsala
Ingrid Odlén Vaktchef Emerita
Irma Widell
Isabella Åström
Isabella Delin
Isabella Krvavac
Isabella Lindström
Isabell Haglund
Isac Niva
Isac Nyman Vice JiA-general, Styrelseledamot emeritus JF
Isik Atay PR-tjänsteman
Ivar Vänglund Generalsekreterare, Teknologkåren vid LTH
Jack Hertzberg
Jacob Norell
Jan-Erik Kress
Jasmine Elgh Qurator, Hallands Nation
Jenny Düring
Jenny Kihlberg Wallström Klubbmästare Emerita
Jenny Spiik
Jespher Johansson Vice Ordförande, Socionomsektionen
Jimmy Sok Qurator Emeritus
Joanna Arnarsdottir
Johan Dalén Ordförande, Stiftelsen Herulero
Johan G Delin Hedersledamot av Stockholms nation
Johan Mård
Johan Norén Qurator emeritus
John Green Bostadsombudsman, Akademiska Föreningen
Jonas Åkeson Inspektor
Jonatan Gustafsson
Jonathan Persson
Josefin Davidsson ProQurator Emerita
Josefine Bergman Larsson
Josefine Kjaer Helgstrand
Josefin Malmberg
Joseph Goss ProQurator Emeritus
Juan Sanchez Notarie, Sydskånska Nationen
Julia Carldén Ordförande, Kuratorskollegiet
Julia Eriksson
Julia Larsson
Julia Martiskainen ProQurator Social
Kamile Rumsaite
Karin Ennerfelt
Karin Gioeli
Karl Johnsinius Qurator Emeritus, ledamot Stiftelsen Herulero
Karolina Boyoli
Karsten Peters
Kasper Kannosto Inrikes- och Utrikesansvarig, SF-Klubben
Katarina Davidsson
Katarina Mazetti Hedersledamot
Katarina Westrin Sjöberg Sexmästare Emerita
Katja Eftring Utbildningsansvarig för interna frågor, TLTH
Kirsti Tonttila
Konsta Martiskainen
Kotten Forsberg Novischamiral Emerita
Kristian Karvonen
Kristina Cekanovic
Kristina Hansson
Kristofer Rolf Söderström PQ Emeritus
Kyra Nieuwenhuijsen LLB, Bakförman på Östgöta Nation
Lars Malm Hedersledamot
Lehman Benson Jr. Senior, Källarmästare Emeritus
Leila Dahdouli
Lina Grönvall
Lina Warntoft
Linnea Hellström
Linnea Karlsson Ordförande HTS
Linus Fröberg Trivseltjänsteman
Lisa Laurent 3Q Emerita Smålands nation i Uppsala
Lotta Schön Källarmästare Emerita
Lotta Siltanen Värdinna Åbo nation
Lovike Cedervall
Lowe Smith Jonsson Trivseltjänsteman
Lukas Nilsson
Lukas Olsson Valberedare, Vice ordförande med studiesocialt ansvar emeritus på Humanistiska och teologiska studentkåren, Cafétjänsteman emeritus
Maayke Broeksma
Madelene Svensson Arkivarie, Akademiska Föreningen; Valberedare
Malin Bruce Kårordförande för Teknologkåren vid LTH
Margret Allen Simeo
Maria Petrén
Marina Hansson Vice kårordförande med studiesocialt ansvar HTS
Märta Lindquist Ordförande Farmacevtiska Studentkåren
Mårten Andersson Vice ordförande, Uppsala studentkår
Martin Johansson Husförman Emeritus
Martin Lindgren Övermarskalk, Senior, ProQurator Social Emeritus
Martin Öhrström 2Q Smålands nation i Uppsala
Mathias Myrefelt
Matilda Byström Vice ordförande LUS
Matilda Welander Gröön Notarie emerita, Sällskapet Herulerna
Maximilian Weis
Max Troedsson
Melina Pettersson ProQurator
Michael Kasperczyk
Mikaela Bohman
Mikaela Rydén Ragnar
Mikael Bladh
Mina Swanepoel
Miriam Nabhan
Miriam Perup
Moa Clemes
Moa Johansson Qurator, Sydskånska Nationen
Moa Nyström Ordförande Emerita, Åbo nation
Moa Olsson
Moa Sjöholm
Momoko Otsubo
Morgan Harris Hovmästare Emerita
Nellie Bernström
Nicolas Munke Cilano Project Manager ARKAD 2019
Nicolina Nordman Ordförande SF-klubben
Niklas Jorgensen
Niko Kuronen Styrelsesekreterare för SF-klubben
Nils Breding
Nina Markovna Lvovskaya
Olivia Denkiewicz Valberedare
Olle Brandberg
Olof Ed
Olof Graah-Hagelbäck ProQurator Social, Sydskånska Nationen
Olof Månsson Proqurator ekonomi, Hallands Nation
Oscar Gruvberger Bandbokare Emeritus
Oscar Petrini DJ-tjänsteman
Oskar Andersson Kårstyrelseordförande Teknologkåren
Otto Johansson Sånganförare, Bandbokare
Patryk Banach Pr-chef, Sydskånska Nationen
Peter Hagen Kurator, Kalmar Nation
Petter Elgh Ordförande för Uppsala teknolog- och naturvetarkår
Philip Beermann
Philip Hottöfjäll
Pia Åkeson
Pontus Böckman
Pontus Richter
Prasanth Mandava
Priscilla Tang
Rebecca Mattsoff Sånganförare, Proqurator Social Emerita
Rebecca Simson 3Q Smålands nation i Uppsala
Rickard Styrén ProQurator Emeritus
Robin Baggieri Redaktör
Roxy Eghtesad PR-chef, Hallands Nation
Salome Wigardt
Sanela Lulic Vice Ordförande för Samhällsvetarkåren vid LU
Sanna Magnusson
Sara Pettersson Programchef, Åbo nation
Sara Rolf Sjöström
Sara Stark Pedell, Teknologkåren vid LTH
Saskia Plura
Sebastian Björklund Värd Emeritus, SF Klubben
Sigrid Arborén 3Q Emerita, Smålands nation
Simon Kihlberg Wallström
Simon Larsson
Sofia Sunesson
Sofia Thörne 1Q Emerita Smålands nation i Uppsala
Sofie Andersson
Sofie Gustafsson Ledamot i HTS sexmästeri
Sofie Nilsson
Sonia Denkiewicz
Sophia Grimmeiss Grahm Ledamot i Teknolokgårens styrelse
Sophie Skaring
Sten Kjellström
Sten Nordin Hedersledamot
Stina Josephson Förman, Hallands
Stina Stefansson ProQurator Ekonomi, Sydskånska Nationen
Svante Rosenlind Kurator, Wermlands nation
Tabea Haverkamp
Tatiana Proisy-Lesnik Hovmästare Emerita
Ted Sörensen Novischamiral emeritus
Thea Naurin
Theodor Blom Studentlundskoordinator
Thobias Bergström Senior / Notarie Emeritus
Thomas Björklind
Thomas Syski Kollegieledamot, Hallands Nation
Tim Haeggblom
Tina Sörensen
Tine Herlin
Tobias Sjöblom Trivseltjänsteman Emeritus
Toni Laurén Kurir & Vice-skattmästare Åbo nation
Tove Böckman Qurator
Tuva Lidgren
Vassily Kornienko
Victoria Davidsson
Victoria Sajland
Viggo Davidson
Viktor Jonasson
Viktor Kovács
Viktor Örberg
Viktor Wallén Redaktör för Panorama, LUPEF.
Viktor Wallin Barchef
Vilhelm Boij Sekreterare Emeritus, SF-klubben
Vilma Larsson
Virve Ivarsson Brunchtjänstekvinna
William Gräsbeck Högskolepolitiskt ansvarig för SF-klubben
Wojtek Goralczyk PR-tjänsteman, Notarie Electi
Ylva Behnrnets
Ylva Böckman
Zaida Sjölund Chefredaktör & Ordförande emerita Åbo Nation